Nahoru
Domů Nabízíme Realizace Objednávání Návod Aktuálně Ceník Máte zájem? Kontakt 

MUDr
web


WEBOVÉ STRÁNKY PRO LÉKAŘE

přehledný systém umožňující snadnou informovanost Vašich pacientů

Zpět

Nabízíme

MODERNÍ A PŘEHLEDNÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Tvoříme jednoduché a srozumitelné webové stránky, na kterých se dají požadované informace snadno nalézt. Úvodní strana je tvořena dlaždicemi, z nichž některé slouží jako odkazy na další podstránky. Počet dlaždic a podstránek je neomezený a lze ho individuálně nastavit dle Vašich požadavků. Design odpovídá moderním trendům a je kompletně přizpůsobený k prohlížení na mobilních zařízeních (chytrých telefonech a tabletech).

Pacienti nejčastěji vyhledávají ordinační hodiny lékaře, kontakt, zda dnes ordinuje, případně kdo ho zastupuje. Tyto informace najdete na stránkách v systému MUDr-web vždy přehledně na titulní straně.

STRUKTURA A BAREVNOST NA MÍRU

Barevnou úpravu i strukturu stránek přizpůsobíme Vašim požadavkům. Množství podstránek není ničím omezeno. Inspiraci Vám může poskytnout i některá z hotových realizací »

MOŽNOST VLASTNÍCH ÚPRAV

Kdykoliv si můžete sami napsat na stránky dovolenou a aktuální informace z Vaší ordinace. Stránky jsou postaveny na redakčním systému a umožňují vkládání obsahu uživatelem. Uživatelsky měnit obsah je možné dle nastavení i na některých podstránkách a dlaždicích. Stačí Vám znalosti základů práce s PC. Podrobné informace zde »

VLOŽENÍ DŮLEŽITÝCH UPOZORNĚNÍ A NOVINEK V CENĚ

Oznámení o nepřítomnosti v ordinaci a další důležité informace stačí poslat e-mailem, nebo v případě nouze zavolat. V rámci ceny stránek Vám je uveřejníme na stránkách obratem - nejpozději do 24 hodin.

INTEGROVANÝ OBJEDNÁVACÍ SYSTÉM

K webovým stránkám nabízíme jako doplněk vlastní objednávací systém, který poskytuje širokou škálu možností nastavení.
Více informací »

PŘIZPŮSOBENO MOBILNÍM ZAŘÍZENÍM

Přístupů na webové stránky z chytrých telefonů a tabletů přibývá každý měsíc. Na námi realizovaných webových stránkách je to 20 - 45% z celkového počtu návštěv. Je důležité, aby stránky byly na těchto zařízení dobře čitelné a přehledné.

VÝBĚR VLASTNÍ DOMÉNY

Součástí zprovoznění stránek je i výběr vlastní domény. Například www.mudr-prijmeni.cz. Tvary domény mohou být různé, dle Vaší volby. Doména zůstává ve Vašem vlastnictví. Dostupnost domény si můžete ověřit na adrese www.domeny.cz Nákup domény Vám zprostředkujeme a s výběrem tvaru rádi poradíme.

REGISTRACE DO VYHLEDÁVAČŮ SEZNAM A GOOGLE

Po uvedení stránek do provozu je důležité, aby je pacienti snadno našli. Kód stránek je optimalizovaný pro nejdůležitější webové vyhledávače (nejčastěji Seznam a Google). Po jednom měsíci se většina stránek umísťuje na předních pozicích.

TECHNICKÁ ASISTENCE

Zapomenuté heslo, problémy s vkládáním obsahu, nebo jiné technické dotazy řešíme obratem. Drobné úpravy děláme do 24 hodin.

DOBRÝ POMĚR CENA / KVALITA

V ceně měsíčního paušálu je zahrnuto nastavení stránek, naplnění obsahem, hosting, pravidelné aktualizace systému a technická asistence. Žádné další skryté náklady. Jedinou položkou navíc je doména, která zůstává ve Vašem vlastnictví. Kompletní ceník »